Відбулася зустріч-нарада з перевізниками

25 червня голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов провів робочу зустріч-нараду з перевізниками міста Городище. Були присутні керуюча справами Городищенської районної ради Оксана Сенецька, міський голова Володимир Мирошник, лікар-лаборант Городищенського лабораторного відділення ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України” Валентина Карпенко, начальник Городищенського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області, підполковник поліції Віталій Таращук, начальник відділу ведення державного реєстру виборців, в.о. головного спеціаліста з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємозв’язків з правоохоронними органами Олександр Атаманенко, провідний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та транспортного обслуговування Мирослава Скалига, головний спеціаліст правового забезпечення, доступу до публічної інформації, запобігання та виявлення корупції Алла Коваленко, ФОП «Зеленько», ФОП «Вовчок», ФОП «Галушко».

Валентина Карпенко, лікар-лаборант Городищенського лабораторного відділення ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України” поінформувала про ситуацію із захворюванням на коронавірусну хворобу COVID-19 на території Городищенського району. Через зростання кількості хворих робота автомобільного транспорту потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації.

Озвучила вимоги, які потрібно дотримуватися перевізникам на період карантину на міських і приміських маршрутах Городищенського району:

- перевізником має бути визначена відповідальна особа, яка проводить температурний скринінг усім працівникам перед початком робочої зміни. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов'язків;

- при здійсненні перевезення пасажирів повинна бути дотримана відстань між водієм та пасажирами не менше 1 метра або наявність фізичних бар’єрів (кабіна водія ізольована від салону, прозора пластикова перегородка між водієм і пасажирами, тощо). Всі члени екіпажу повинні знаходитися в респіраторах (без клапану) або медичних масках;

- забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску. Поруч з пасажирськими дверима повинно бути постійно розміщене нагадування про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування пасажирським транспортом;

- перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб, якщо інше не встановлено правилами карантину. У разі здійснення перевезення з/до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду. У кожному транспортному засобі повинно бути забезпечено інформування пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби СОVID-19 доступним способом, зокрема оголошення в салоні, наочна інформація тощо;

- перед кожним рейсом проводити вологе прибирання транспортного засобу з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, в тому числі місць контакту рук пасажирів (поручні, місця сидіння тощо). За можливості, біля вхідних дверей транспортного засобу доцільно розмістити спиртовмісні антисептики з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту. За сприятливих погодних умов рекомендовано здійснювати перевезення при відкритих вікнах і т.д.

Заслухали начальника Городищенського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області, підполковника поліції Віталія Таращука, який наголосив, що з метою контролю за дотриманням карантинних обмежень в Городищенському районі будуть проводитися профілактичні відпрацювання ринків, торгівельних закладів, об’єктів надання сфери послуг, розважальних закладів, підприємств-перевізників та інших суб’єктів господарювання в районі.

В ході обговорень, Ігор Ладнов акцентував увагу на інформуванні працюючих громадян про зміну графіків початку роботи в окремих сферах і галузях на період дії карантину (з метою обмеження скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи). Надав вичерпні відповіді та роз’яснення на запитання перевізників. Обговорили ряд проблемних питань, що виникають у процесі здійснення обслуговування міських і приміських маршрутів та шляхи їх вирішення.

Виконання заходів щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 знаходяться на особистому постійному контролі голови Городищенської райдержадміністрації Ігоря Ладнова.



Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.