В рамках урядової програми "Велике будівництво"

1 липня у с. Вербівка, де завершується будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини, відбулася виробнича нарада та передача замовником і підрядною організацією представникам Вільшанської об’єднаної територіальної громади медичного обладнання на суму більше 550 тис грн. Перелік згаданого обладнання складає 42 найменування, з його допомогою сімейний лікар зможе надавати первинну медичну допомогу жителям Вербівки від малюків до людей глибокого похилого віку, а також забезпечуватиме онлайн консультування із фахівцями вторинного та вищого рівня за допомогою телекомунікаційного медичного обладнання.

Вартість будівництва амбулаторії сягає близько 6 млн грн. Наразі, щоб забезпечити введення її в експлуатацію, належить виконати благоустрій, вартість якого визначена у 155,4 тис грн, а підрядна організація, що буде його здійснювати, визначається відповідними тендерними процедурами, результати яких будуть відомі вже 7 липня. Фінансування робіт з благоустрою буде здійснюватися за рахунок бюджету Вільшанської об’єднаної територіальної громади.

Поряд із масштабними ремонтними роботами на автодорогах району, введення в експлуатацію амбулаторії у с. Вербівка теж стане ще однією приємною, соціально вагомою подією для жителів Городищини у 2020 році.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.