У В'язівку відремонтували міст через Вільшанку

Міст через річку Вільшанку на автодорозі Т-24-01 Городище-Шпола забезпечує з’єднання Шполянського та Городищенського районів, с. В’язівок із районним центром. По згаданому мосту здійснюється рух рейсових автобусів: Київ-Шпола, Київ-Новомиргород, Звенигородка-Черкаси, Катеринопіль-Київ і т.ін.

Міст також з’єднує дві частини села, по ньому рухаються шкільний автобус, швидка медична допомога, вже не говорячи про рух численних вантажних та легкових автомобілів.

Станом на 30 червня 2020 року в рамках виконання урядової програми «Велике будівництво» завершено ремонт згаданого мосту. Виконано роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття, ямковий ремонт 85 кв м та влаштування шару покриття на мосту площею 800 кв м, вартість виконаних робіт становить 400 тис грн. Крім того, на підходах до мосту проведено ямковий ремонт в кількості 100 кв м орієнтовною вартістю 50 тис грн.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.