Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Городищенській районній державній адміністрації

24 липня під керівництвом голови Городищенської райдержадміністрації Ігоря Ладнова відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Городищенській районній державній адміністрації «Про заходи щодо профілактики та запобігання розповсюдження сказу на території міста Городище».

Були присутні начальник Городищенського РУГУ ДПСС в Черкаській області Сергій Колісник, міський голова Володимир Мирошник, начальник Городищенського відділення Смілянського відділу ГУ НП в Черкаській області Віталій Таращук, голова Городищенської РГО УТМР Олександр Горідько, начальник Городищенської РДЛВМ Олександр Скалига, головний лікар КНП «Городищенське РТМО» Василь Кравченко, начальник Городищенського районного сектору УДСНС в Черкаській області Олександр Однокоз, головний спеціаліст з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Городищенської райдержадміністрації Анатолій Тимченко, ЗМІ.

В ході комісії заслухали та обговорили інформацію Сергія Колісника про проведення заходів щодо профілактики та запобігання розповсюдження сказу на території міста Городище, на підставі вимог інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин» затвердженої наказом МСГіП від 15.03.1994 року №5/263. Зокрема про те, що на території Городищенського РТМО поселилася сім’я лисиць. Це несе потенційну загрозу розповсюдженню сказу.

Враховуючи дану ситуацію, затвердили план заходів.

25–26 липня єгерській службі провести відлов лисиць з метою переселення їх на природну територію проживання. В разі негативного результату, провести заходи згідно рішення комісії.

Виконання комплексних заходів щодо профілактики та запобігання розповсюдження сказу на території міста Городище знаходяться на постійному контролі Ігоря Ладнова.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.