Інспектування ремонтних робіт місцевих автодоріг Городищенського району

Як відомо, Городищенський район по протяжності автомобільних доріг загального користування місцевого значення перебуває у п’ятірці районів області з найбільш розвиненою транспортною інфраструктурою. З огляду на це і обсяг фінансування їх ремонтів у поточному році один із найбільших, а саме: 33,5 млн. грн., у тому числі 5,5 млн. грн на капітальний ремонт ділянки автодороги Вільшана-Товста; 12,0 млн. грн на поточний середній ремонт автодороги Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв, 15,9 млн. грн на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання решти доріг загального користування.

Станом на сьогоднішній день у розпалі хід робіт по капітальному ремонту автодороги Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв, завершено заплановані ремонти автодоріг Городище-Буда-Орловецька, Орловець-Цвіткове, Вербівка-Воронівка-В’язівок-Цвіткове, Валява-Квітки. Набутів-Деренковець-Набоків-Городище. Планується у серпні відремонтувати дороги до віддалених, але населених кутків міста Городище як Чубівка та Чуїха та ще важливу у житті району автодорогу Селище-Журавка-Вільшана.

Городищенська районна державна адміністрація та безпосередньо її голова Ігор Ладнов вважає одним із основних напрямків своєї діяльності контроль виконання плану ремонту доріг у районі.

28 липня поточного року Ігорем Ладновим було ініційовано інспектування ходу та якості ремонтних робіт саме на автодорогах місцевого значення. До перевірки було залучено фахівців замовника, тобто ДП «Служба місцевих автомобільних у Черкаській області», а саме заступника директора з експлуатаційного утримання доріг – Приходька О. Д., інженера-технагляду згаданої організації – Кузьменка В.А., а також головного інженера організації - підрядника ПП «Євроавтодор» - Рябка М.П. В ході інспектування Ігор Ладнов побував у районі с. Калинівка на автодорозі Хлистунівка–Ксаверове-Калинівка, де підрядна організація здійснює дрібний ямковий ремонт пневмо-струменевим методом, у с. Набокові, де йдуть підготовчі роботи до асфальтування ділянок дороги Набутів-Деренковець-Набоків-Городище та на автодорозі Орловець-Цвіткове, де основні роботи вже завершено, проте здійснюється ремонт дрібних тріщин, дорожня розмітка, обкошування та планування узбіччя і встановлення знаків. Зауваження та пропозиції голови районної державної адміністрації до ходу та якості ремонтних робіт були розглянуті та прийняті виконавцями та погоджені плани на наступний місяць. У цілому є підстави констатувати, що заходи програми «Велике будівництво» ініційованої президентом України Володимиром Зеленським, які передбачені до виконання у Городищенському районі, здійснюються з перевиконанням встановлених планових строків.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.