Оперативна інформація щодо COVID-19

Станом на 31.07.2020 маємо 3 осіб інфікованих COVID-19 на території Городищенського району, з яких 1 особа перебуває на стаціонарному лікуванні (стан хворого стабільний), 2 осіб - знаходяться на амбулаторному лікуванні в умовах самоізоляції під постійним наглядом сімейного лікаря.

Працівниками КНП «Городищенське РТМО» та КНП «Городищенський РЦПМСД» особам у яких була підозра на інфікування, а також які мали контакт з хворим на COVID-19, було проведено 1574 заборів біологічного матеріалу на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Загальне чисто інфікованих на COVID-19 з початку поширення коронавірусної інфекції по Городищенському району - 55 осіб.

Повністю одужали - 52 осіб.

Хворіють - 3 осіб.

Нагадуємо, що Кабінет Міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня 2020 року! Продовжуємо дотримуватися заходів карантину, щоб зберегти здоров‘я та життя собі та близьким!

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.