Податківці Черкащини співпрацюють з Міграційною службою

За даними підрозділів Міграційної служби області черкащани щодня звертаються з приводу оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Частина осіб планує «закордонний» відпочинок, а інші – їдуть працевлаштовуватися до іноземних країн.
Так, лише у липні понад 3,5 тисячі черкащан отримали біометричні закордонні паспорти, ще стільки ж – подали заяву на оформлення документа.
Працівниками Головного управлінням ДПС у Черкаській області розроблені інформаційні листівки щодо необхідності декларувати іноземні доходи, які розміщені на стендах у підрозділах Міграційної служби для інформування громадян, а також надаються, як роздатковий матеріал.
Співпраця Податкової та Міграційної служб сприятиме проінформованості громадян, які працюють тимчасово або постійно за кордоном, про зобов’язання декларувати доходи, отримані як із джерел в Україні, так й іноземні доходи.
Звертаємо увагу, що завдяки співпраці Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби та Державної податкової служби була впроваджена комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.