Платниками Черкаської області за вісім місяців 2020 року до бюджетів усіх рівнів сплачено майже 8,9 млрд гривень податків

Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська платники податків Черкащини за вісім місяців 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 8,9 млрд грн податків, зборів, платежів. Це на 7,8 відсотків або на 646 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року
Збір до Державного бюджету України становить понад 4 млрд грн, що на 11,3 відсотки або на 410 млн грн більше порівняно з показником минулого року, у тому числі ПДВ надійшло понад 2 млрд грн, що у 1,2 рази або на 286 млн грн більше у порівнянні з минулим роком, податку на прибуток – 550 млн грн, що на 10,4 відсотки або на 52 млн грн більше ніж за 8 місяців 2019 року.
За словами Тетяни Харьковської, місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,8 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження більші на 5,1 відсоток або на 236 млн гривень.
Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло майже 3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 736 млн грн єдиного податку, 586 млн грн земельного податку, орендної плати за землю та 303 млн грн акцизного податку.
Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 3,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником 8 місяців 2019 року перераховано на 79 млн грн більше.
Тетяна Харьковська висловила подяку усім платникам податків Черкащини, які у складних для функціонування бізнесу умовах сумлінно виконують свої обов’язки.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.