Привітали з ювілеєм

Голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор Ладнов та завідувач сектору освіти Городищенської районної державної адміністрації Тамара Ярошенко привітали ініціативного, енергійного, творчого, креативного вчителя початкових класів Городищенської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені С.С. Гулака-Артемовського Валентину Антонівну Савич з ювілеєм!

Вручили почесну грамоту Городищенської районної державної адміністрації та Городищенської районної ради та кольоровий багатофункціональний пристрій (принтер), побажали ювілярці здоров’я, щастя, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.