Реконструкція шляхопроводу продовжується

З метою ознайомлення з ходом, темпами та можливими проблемами у будівництві шляхопроводу через залізницю, яке здійснюється на 164 кілометрі автодороги Н-01 Київ-Знам'янка, будівельний майданчик відвідав голова районної державної адміністрації Ігор Ладнов. Наразі підрядною організацією ТОВ «МОСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ» влаштовано тимчасовий переїзд, що бере початок у районі вул. Коцюбинського, здійснено демонтаж конструкцій існуючого шляхопроводу та розпочато роботи по влаштуванню фундаментів під опори майбутнього, нового шляхопроводу.

Начальник дільниці ТОВ «МОСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ» Олександр Передерій (до речі наш земляк з Городища), який вже не один десяток років трудиться у галузі містобудування, ознайомив з ходом будівельних робіт, особливостями технологічних прийомів, що застосовуються на даній будові, а також із графіком робіт та орієнтовною датою введення у експлуатацію.

Сьогодні основним завданням будівельників є спорудження двох буронабивних паль «під ключ» протягом однієї доби. Тому організація робіт вражає своєю інтенсивністю та залагодженням усіх учасників будівельного процесу у своїх діях до хвилини.

Під час робочого візиту Ігор Ладнов та спеціалісти райдержадміністрації, що його супроводжували, могли спостерігати як одночасно працювала бурильна установка, зварювали арматурні каркаси, а бетоновози, з регулярністю у 20 хвилин, підвозили бетон із заводу сусіднього району.

«Велике Будівництво» у Городищенському районі продовжується!

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.