Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Вербівці

З метою належного виконання заходів, передбачених Програмою Президента України «Велике будівництво», голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор Ладнов здійснив черговий робочий виїзд на об’єкт будівництва «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у с. Вербівка».

У робочій зустрічі, з метою узгодження графіку завершувальних робіт та введення амбулаторії у експлуатацію, також взяли участь: голова Вільшанської ОТГ Володимир Яровий, староста села Вербівки Василь Бондар, завідувач профільного сектору райдержадміністрації Костянтин Філоненко та провідний спеціаліст сектору Мирослава Скалига. З огляду на те, що на сьогоднішній день основні будівельно-монтажні роботи по об’єкту повністю виконані, завершальним етапом залишається координація дій усіх учасників будівельного процесу, замовника, майбутнього власника та сторони експлуатації. Саме із цією метою Ігорем Ладновим були надані доручення учасникам наради щодо прискорення здійснення пуско-налагоджувальних робіт, оформлення акту прийому-передачі об’єкта та навчання персоналу амбулаторії щодо її експлуатації.

Також намічена дата робочої комісії з введення Амбулаторії в експлуатацію.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.