Степанецька ОТГ пропагує екологічність

Степанецька ОТГ пропагує екологічність - у громаді нагородили кращі ідеї екопереробки відходів. Садовим та городнім реманентом нагородили чотирьох переможців конкурсу на кращий компостер – громада оголосила його у рамках проекту «Не пали - компостуй!»..

Як зазначив головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій Іван Степанець, результати проекту – варіанти кращих компостерів, як варіанту екологічного вирішення проблеми побутових відходів, буде поширено через інформаційний вісник громади. Аби мешканці зрозуміли, що такий спосіб утилізації є простим і корисним, адже в результаті компостування вони отримують сировину для виготовлення якісного добрива для свого городу.
Проект «Не пали - компостуй!» став переможцем конкурсу мікрогрантів «Час діяти», благодійного фонду «МХП-Громаді». Це 15-й проект, у якому бере участь або самостійно реалізує громада.

- У рамках проекту закуплено також додаткові контейнери для роздільного збору побутових відходів на території громади, - констатував голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко. – Громада уже давно проводить сортування відходів, у нас є окремі контейнери під скло, пластик та органіку. У всіх 17 селах встановлено баки для ТВП (їх 198), 19 контейнерів для збору пластикової тари та 5 баків (поки що) під скляні відходи. Ми вбачаємо у цьому не лише можливість меншого засмічування території громади, але й виховування, зокрема – у дітей та молоді – екологічного ставлення до довкілля.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.