Пожежна безпека на виборах

16 жовтня інспекторським складом Городищенського РС У ДСНС України у Черкаській області було проведено інструктаж з головами виборчих дільниць, які знаходяться на території Городищенського району, місць розташування виборчих дільниць.

Під час зустрічі було нагадано про дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях, заборону користування відкритим вогнем, про дотримання вимог пожежної безпеки до шляхів евакуації, користування первинними засобами пожежогасіння. Також було роз’яснено головам та членам виборчих комісій порядок дій в разі виявлення підозрілих предметів.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.