Батарейки, здавайтеся!

На переробку до Румунії двома фурами відправили майже 40 тонн відпрацьованих батарейок з України. Активісти організації «Батарейки, здавайтеся!» збирали їх по всіх регіонах країни.

Внесок Городищини - 317 кг відпрацьованих батарейок. Вони будуть перероблені за європейськими стандартами на спеціалізованому підприємстві. Активісти говорять, що це перший маленький крок, аби вийти із хащів безвідповідальності на галявину цивілізації.

– Можливо для когось це стане новиною, але переробка батарейок не безкоштовна, за неї потрібно платити, – розповів співорганізатор акції Олег Білоус. – У країнах ЄС діють спеціальні закони, які передбачають оплату переробки за рахунок імпортерів батарейок. В Україні такий закон ще не прийнятий, але є відповідальні компанії, які беруть на себе таку важливу функцію. Має бути чіткий ланцюжок, куди вони відправляються та де будуть остаточно перероблені.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.