"Вісник Городищини" № 47

«Вісник Городищини» № 47 (10566), 20 листопада 2020 року
1 стор. Зірки ХХІ століття
2 стор. Уряд запровадив карантин вихідного дня
3 стор. Про COVID із перших вуст
4 стор. Сторінка «Кулінар»
5 стор. Історії життя
6 стор. Оголошення і реклама
7 стор. Програма телепередач
8 стор. Учитель року – з вірою у перемогу

Шановні читачі!
Нагадуємо про початок передплатної кампанії! Ми сумлінно готувалися до цього заходу, обмірковували, як зробити, щоб передплатна ціна на «Вісник Городищини» не підвищувалася, щоб тижневик був доступним і цікавим кожному: робітнику й селянину, педагогу й медику, підприємцю і пенсіонеру, молодим матерям, студентам.
Звичайно, не все залежить від редакції – є ще тарифи за послуги Укрпошти, транспортні витрати, доставка тощо. І все ж таки ціна на «Вісник» залишилася такою ж, як і в минулому році! Гадаємо, це втішить і наших шанувальників.
Передплатити улюблену газету можна у відділенні пошти, попросити листоношу, завітати в редакцію. В умовах карантину це можна зробити навіть не виходячи з дому. Просто зателефонуйте за номером 067-291-79-70 і представник редакції запише вашу адресу, а оплатити зможете через Приват-24.
Залишається й передплата електронної версії газети. Для цього потрібно вказати свою електронну пошту, на яку щоп'ятниці приходитиме свіжий випуск у PDF-форматі.
Нагадуємо, що передплатна кампанія триває до 25 грудня. Тож поспішіть передплатити районку на наступний рік!
Із повагою – колектив редакції газети «Вісник Городищини»Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.