Мокрокалигірська громада оригінально привітає своїх жителів із Новим роком

Мокрокалигірська громада оригінально привітає своїх жителів із Новим роком. Для них підготує онлайн-щедрівку відомий на всю область фольклорний колектив «Надвечір’я» та влаштує театралізоване онлайн-дійство активна творча молодь громади. Крім того, тут пройде "Парад Дідів Морозів і Снігуроньок громади".

- Крім того, для діток нашої ОТГ ми вирішили обов’язково забезпечити подарунки, залучивши і власні кошти, і благодійну допомогу орендарів земель громади, - розповіла голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія Пипа. – Завдяки підтримці благодійного фонду «Кернел – громаді», ТОВ імені Гетьмана та місцевим підприємцям, 144 дитсадківці та 357 школярів отримали солодкі подарунки до дня Святого Миколая. А ще у школах громади буде облаштовано новорічні фотозони, аби діти могли зробити святкові фото на згадку про цей Новий рік.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.