Черкаській викладачці призначили державну стипендію для видатних діячів освіти

Указом Президента України від 18 грудня 2020 року, викладачу української мови та літератури Черкаського державного бізнес-коледжу Валентині Леонтіївні Красюк призначено державну стипендію для видатних діячів освіти.

Як зазначив директор ЧДБК Олег Куклін, педагог навчає студентів загалом ось уже 47 років. Валентина Леонтіївна нагороджена Почесними знаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» та «Василь Сухомлинський», має численні почесні грамоти - від Міністерства освіти України, Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Черкаської обласної ради. Серед її учнів - переможці та призери Всеукраїнських та обласних олімпіад.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.