Соціальний захист прав та інтересів дітей

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей відбулося засідання комісії Городищенської районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини, яку провів голова райдержадміністрації, голова органу опіки та піклування Ігор Ладнов та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Кравченко.

На засіданні комісії розглядалися питання надання дозволу на вчинення правочину (дарування будинку, право користування яким мають малолітні діти); затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; надання погодження перебування дітей в державних закладах під час вихідних днів, про виконання обов’язків опікуна.

В ході розгляду питань приймалося до уваги забезпечення права користування житловим приміщенням дітьми, які проживають в будинку; потреба дітей, позбавлених батьківського піклування в проходженні корекційних програм, забезпечення прав дітей позбавлених батьківського піклування на виховання в сім’ї, вказано опікуну на неналежне виконання покладених на неї обов’язків, та зобов’язано створити умови для здобуття дітьми повної загальної освіти.

За результатами проведеного засідання прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

РайдержадміністраціяДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.