Започатковано волейбольний турнір пам'яті О.А. Дорошенка

4 січня 2014 року у Городищі ветеранами волейболу було започатковано турнір пам’яті хорошого друга, палкого спортсмена та просто доброї людини Олександра Андрійовича Дорошенка.
У першому його розіграші, який проходив у залі школи №3 міста Городища, взяло участь 4 команди: «Кристал» Городище та спортсмени зі Шполи, Хлистунівки і Старосілля.
Відкривали змагання представники міської та районної влади, друзі та колеги Олександра Андрійовича. Як годиться за традицією, учасникам вручили короваї.
Матчі турніру проходили про коловій системі. Шполяни та городищани з однаковим рахунком 2:0 за партіями почергово обіграли своїх суперників і очікували на вирішальний двобій. А тим часом команда зі Старосілля перемогла хлистунівців та посіла третє місце.
У останньому матчі глядачі побачили багато цікавої та безкомпромісної боротьби, яка часом переходила суто спортивні межі. У підсумку фінального двобою «Кристал» переміг команду зі Шполи – 2:0 (25:23, 25:22).
Призери турніру були нагороджені медалями. Переможці отримали кубок з рук дружини – Катерини Іванівни Дорошенко.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.