Гродищани знову сильніші у футзальному турнірі

6 січня 2014 року продовжились дитячі змагання з міні-футболу присвячені 60-й річниці створення Черкаської області. Другого ігрового дня крім місцевих команд «ДЮСШ-Цукровик» та «Юність» до Городища завітали команди з Корсуня та Ватутіного. Змагання проходили у двох вікових групах: 1999-2000 р.н. та 2003-2004 р.н.

У старших сильнішими були гравці «ДЮСШ-Цукровик», які переграли ДЮСШ Корсунь, що фінішували другими. На третій позиції – «Юність», яка в очній зустрічі була сильнішою за «Ретро».

Групу молодшої вікової групи виграла «Юність», здолавши ДЮСШ Корсунь та «Ретро». Ватутінці були сильнішими у очній зустрічі і посіли друге місце.

----------------

Результати матчів турніру:

1999-2000 р.н.
«ДЮСШ-Цукровик» Городище – «Юність» Городище – 4:1
ДЮСШ Корсунь – «Ретро» Ватутіне – 11:3
«ДЮСШ-Цукровик» Городище – «Ретро» Ватутіне – 9:4
ДЮСШ Корсунь – «Юність» Городище – 5:0
«ДЮСШ-Цукровик» Городище – ДЮСШ Корсунь – 4:2
«Юність» Городище – «Ретро» Ватутіне – 6:2

2003-2004 р.н.
«Юність» Городище – ДЮСШ Корсунь – 6:4
«Юність» Городище – «Ретро» Ватутіне – 3:1
«Ретро» Ватутіне – ДЮСШ Корсунь – 6:2
Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.