Виконання дохідної частини бюджету громади - головне питання зустрічі

Начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь провела зустріч з начальником фінансового відділу Березняківської територіальної громади Оленою Губою. Йшлося про загальну фінансову ситуацію в Березняківській ТГ, дотримання податкової дисципліни суб’єктами господарювання та перспективи виконання дохідної частини бюджету громади. Зокрема, обговорили питання щодо прийнятих економічно-обґрунтованих ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плати за землю; залучення до оподаткування фізичних осіб, які обробляють землю одноосібно, шляхом подання декларацій, нарахування та сплати податків; забезпечення надходжень ПДФО до місцевих бюджетів, у т.ч. за рахунок проведення роботи щодо оподаткування доходів, отриманих від надання земельних часток (паїв) в оренду; радилися щодо проведення заходів по погашенню податкового боргу та недопущенню приросту новоствореного боргу; шукали резерви надходжень до місцевого бюджету.
У ході зустрічі посадовець поінформувала присутніх про можливість використання електронних сервісів ДПС, про сервіс "Електронний кабінет" та про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді.
Наталія Ведмедь наголосила на важливості роботи, яка проводиться в цьому напрямку, як можливість забезпечення розширення бази оподаткування та додаткових надходжень до місцевого бюджету Смілянської територіальної громади.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.