Екологічна ініціатива дала перші результати!

За ці три короткі місяці, які минули з дати встановлення першого пункту, завдяки зусиллям свідомих громадян було досягнуто дуже позитивного результату. У різних пунктах прийому нашого міста було зібрано загалом понад 17 кілограм використаних елементів живлення. Це і пальчикові батарейки і акумулятори від телефонів і батарейки для годинників. А цей весь ядовитий непотріб міг би потрапити до ґрунту.
Іще раз наголосимо, що це не разова акція, а постійна. Кожен громадянин міста повинен знати, що батарейки викидати у смітник не можна! Їх потрібно утилізувати! І такі утилізаційні пункти у нас є! Вони розташовані у кожному навчальному закладі району, а також у кількох магазинах міста:
• магазин "Весна" (вул. Миру, 103)
• маркет "Квіточка" (вул. Миру, 72)
• магазин "Крамниця" (біля залізничного вокзалу)
• магазин "Крамниця" (біля стадіону "Цукровик")

Екологічна ініціатива «Очисти Україну – утилізуй батарейки» дякує усім небайдужим і кожному особисто, хто долучився до нашого проекту, хоч раз вкинувши використану батарейку до спеціального контейнера, а особливо власникам торгівельних закладів та директорам шкіл і керівникам установ, які погодились підтримати нас.
Нагадаємо, що жодної фінансової вигоди організатори не отримують. Єдина вигода – це наше з вами чисте довкілля. Тож не будьте байдужими! Розкажіть про цей проект своїм друзям, сусідам, колегам по роботі.
Наш маленька перемога – це іще одна яскрава і гучна відповідь тим, хто іще досі живе філософією «від мене нічого не залежить». Загальний успіх залежить від свідомості і дій кожного з нас. А разом ми – сила!
Тож, шановні земляки, проявляйте громадянську свідомість і підтримуйте нашу благородну ідею.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.