Податкове інфо

Статистика ГУ ДФС у Черкаській області за 5 місяців 2017 року

За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість ново зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону на 1 червня 2017 року становила 4645, у т.ч. 689 юридичні особи та 3956 фізичних осіб – підприємців. За п’ять місяців 2016 року зареєструвалося 3311 платників (у т.ч. 2570 ФОП).
Водночас на 1 червня 2017 року припинено 6399 суб’єктів господарської діяльності: 323 юридичні особи та 6076 – ФОП. У січні-травні минулого року було припинено 2914 платників: 176 юридичних осіб та 2738 фізичних осіб - підприємців.

Семінар з питань організації ЗЕД за участі Черкаської митниці ДФС

За ініціативою Черкаського державного технологічного університету та громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» 14 червня 2017 року у м.Черкасах відбудеться за участі провідних фахівців Черкаської митниці ДФС безкоштовний семінар на тему: «Організація зовнішньоекономічної діяльності та особливості обліку експортно-імпортних операцій».
Місце проведення заходу: конференц-зала ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» (м.Черкаси, вул. О.Дашковича, 19, ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус другий поверх).

Порядок оподаткування нарахування та виплата заробітної плати в іноземній валюті

Відповідно до пункту 2 статті 2 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.1993 року № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» резиденти і нерезиденти мають право здійснювати валютні операції з урахуванням обмежень, встановлених цим Декретом та іншими актами валютного законодавства України.

Вебінар «Відповіді на ваші запитання: податок на нерухомість, земельний, транспортний податок»

Чергове актуальне відео від Головного управління ДФС у Черкаській області.

Надання адміністративних послуг

Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників є пріоритетними завданнями у діяльності Шполянського відділення Смілянської ОДПІ.
З початку 2017 року Центром обслуговування платників Шполянського відділення Смілянської ОДПІ у (далі - ЦОП) надано 1705 адміністративних послуг, з них у травні надано 370.

6 злочинів у сфері держзакупівель викрила податкова міліція Черкаської області

З початку року за матеріалами співробітників податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області розпочато 6 кримінальних проваджень за фактами заволодіння бюджетними коштами відносно службових осіб підприємств – переможців державних закупівель. Із отриманих такими підприємствами з бюджету майже 30 млн.грн., 18% оформлених робіт та послуг виявились фіктивними, що призвело до привласнення 5,34 млн. грн. державних коштів.

Відповідальність платників ПДВ за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН

Нагадуємо, згідно із пунктом 2001.1 статті 2001Податкового кодексу України (далі – ПКУ) порушення платниками ПДВ граничного строку, передбаченого ст.

Інформація про результати роботи відділу внутрішньої безпеки фіскальної служби

Як поінформував начальник відділу внутрішньої безпеки головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Капура, за п’ять місяців п.р. відділом проведено 502 профілактичних заходи з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.

Передплата офіційного видання Державної фіскальної служби України

Лише до 25 червня можна оформити на липень-листопад ц.р. передплату журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори» за ціною 176 грн. за місячний комплект (чотири журнали + професійний додаток + доступ до електронної версії та архіву номерів «Вісника»).
Про це поінформували у ДП «СВЦ» у Черкаській області.