Події

Ірина Ванникова: Політична турбулентність не має вплинути на життя громад

На Черкащині почала активно діяти нова Громадська організація «Розвиток територіальних громад». Одна із останніх її ініціатив – це публічні звернення громад до Президента, Верховної Ради та Уряду щодо ухвалення необхідних змін для продовження децентралізації та її успішного завершення. На думку засновника організації Ірини Ванникової, децентралізація – одна із найбільш дієвих реформ за останні роки в Україні.

Накрили нарколабораторію, що гнала дурман на Київщину та Черкащину

У межах протидії незаконному обігу наркотиків співробітники Управління СБ України в Черкаській області викрили та блокували діяльність нарколабораторії. Оперативники спецслужби встановили, що мешканці Черкащини облаштували цех із виробництва метадону на території приватного домогосподарства, розташованого у Васильківському районі Київської області. За попередніми підрахунками ділки виробляли понад десять кілограмів психотропів щотижня. Готовий «товар» зловмисники збували через власну мережу дилерів у столичному регіоні та в Черкаській області.

Городищанам пропонують провести екофестиваль в ОТГ

З настанням літа Благодійна організація «Урожай - громаді» спільно з «Урожаєм», що входить до Групи МХП, розпочинає сезон екологічних фестивалів.

Маючи за плечима прекрасний досвід проведення подібних заходів, як от «Екофест» у Ліплявській ОТГ торік, продовжує традицію і цього року. Організатори готові провести кілька таких фестів у різних ОТГ, але обов'язково за підтримки громади.

Для участі потрібно обов'язково заповнити заявку за посиланням нижче і чекати підтвердження. Запитання - за телефоном гарячої лінії або електронною адресою на банері.

Підтримка молодим педагогам

У нашому суспільстві є запит на молоді обличчя у владі. Саме такі активні та ініціативні люди мають ставати директорами навчальних та освітніх закладів, проводити тренінги щодо організації справ та ведення бізнесу. І справді, є чимало прикладів того, як молоді керівники досягають значних позитивних змін для своєї організації чи громади. Так і в селі Почапинці, що на Лисянщині куди завітала громадська діячка, лідер руху «За розвиток територіальних громад» Ірина Ванникова.

В райдержадміністрації відбулося навчання з питань цивільного захисту

Днями, в залі засідань районної державної адміністрації проведено виїзні заняття з функціонального навчання у сфері цивільного захисту з керівниками структурних підрозділів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та керівниками суб’єктів господарювання і їх заступниками. Навчання проводили викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

Вибори-виборами, але реформи зупиняти не можна!

Вибори-перевиборами, але реформи не можна зупиняти. Тут кожне зволікання та затримка впливають на життя людей. Особливо, коли йдеться про децентралізацію. Такою є принципова позиція засновника Громадської організації «Розвиток територіальних громад» Ірини Ванникової.

"А поки над країною зависло "Що ж буде далі?", ми продовжуємо працювати з ОТГ", - підкреслила Ірина Валеріївна.

Рада підприємців Черкащини готує звернення до нового Президента України

На початку червня відбудеться засідання Ради підприємців Черкащини, що матиме на меті вирішення найбільш актуальних наразі проблем малого і середнього бізнесу Черкащини.

"Урожай" підтримав "Пісенний оберіг"

Київський гурт "Маків цвіт" став володарем Гран-прі цьогорічного фестивалю-конкурсу народної пісні "Пісенний оберіг", що вже третій рік поспіль відбувається у Черкасах. Його було вручено від імені директора ТОВ "НВФ "Урожай" Олександра Воскобойніка.

Понад 100 учасників з різних куточнків України з'їхалися цього дня до обласного центру продемонструвати свої здібності у виконанні народної пісні.

На Черкащині обговорили проект адмінтерустрою громад та районів

Спроможність об’єднаних громад вирішувати всі питання місцевого значення – серед основних критеріїв їх формування. В іншому випадку сенсу в об’єднанні громад немає. Тому в областях сьогодні ведеться робота над підготовкою моделей адміністративно-територіального устрою базового рівня (громад), який полегшить місцевим радам процес прийняття рішення щодо формату об’єднання. Адже така модель допомагає зрозуміти потужності майбутньої громади і застереже від створення економічно слабких громад.

Добрива та засоби захисту рослин, вироблені в Черкасах, почали продавати через Інтернет

ГК «UKRAVIT» запустила наприкінці травня власний інтернет-магазин https://ukravit.com.ua/. Тепер на одному інтернет-майданчику аграрії можуть знайти все необхідне.