Події

Як підвищити урожайність зернових за нинішніх погодних "стресів"?

Зміни кліматичних умов за останні роки призвели до підвищення середньої температури в Україні, зменшення кількості опадів та частих ґрунтових і повітряних посух. Це негативно впливає на фізіологічний стан культур і загрожує зниженням їх врожайності.

Відкрий Європу для себе!

За ініціативи сектору культури райдержадміністрації, 13 липня працівниками бібліотек району проведено «Бібліокараван» під назвою «Відкрий Європу для себе». Це ще одна нагода більше дізнатися про багатовікову історію європейських країн, європейські цінності, міжнародні європейські організації. А також продемонструвати знання, показати свої вміння, долучитися до прекрасного. Дійство проходило в міському парку відпочинку.

Уманчанин хотів продати 3 кг ртуті

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури затримали жителя Уманського району під час спроби продажу трьох кілограмів ртуті. Правоохоронці встановили, що зловмисник намагався реалізувати високотоксичну хімічну речовину першого класу небезпеки – ртуть металеву. За балон з майже 3 кг ртуті він планував отримати 12 тисяч гривень. Правоохоронці затримали продавця поблизу однієї з кавʼярень Умані під час отримання коштів за хімречовину. Зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст.

Від малого до старого - усіх порадував День села у Петриках

Багатолюдно і гамірно було 12 липня на подвір’ї будинку культури села Петрики. Окрім великого християнського свята на честь апостолів Петра і Павла, жителі Петриків та Сегединців цього дня відзначали ще й свято села. Чепурні дорослі у піднесеному настрої, невгамовна сільська дітлашня, одягнута у білосніжні вишиванки – усі чекали нових яскравих вражень.

Вчимося бути ефективними і комунікативними

На базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 липня був проведений семінар "Ефективна комунікація з ветеранами" за участю військового психолога ГО «Побратими» м. Київ Андрія Козінчука та начальника відділу організаційно-правової та кадрової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмили Пони.

Верховна Рада проголосувала за посилення відповідальності щодо несплати аліментів

3 липня, Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» (законопроект №8296). За відповідне рішення проголосувало 230 народних депутатів.

Законом вдосконалено механізм забезпечення конституційного права дітей на достатній життєвий рівень та покращення матеріального забезпечення дітей у випадках, якщо батьки не дійшли згоди щодо способу утримання дітей і такий спосіб утримання дітей вирішується судом.

Міжнародна благодійна організація "Чотири лапи" прибула до Канева вирішувати проблему безпритульних тварин

Із 12 по 27 липня у Каневі проводитимуть масову стерилізацію безпритульних тварин, що допоможе гуманними, єдино дозволеними в Україні, методами вирішити проблему безконтрольного розмноження вуличних тварин. Крім того, тварин вакцинуватимуть проти сказу – для упередження появи та поширення цього захворювання. Роботу – абсолютно безкоштовно – проводитимуть представники міжнародної благодійної організації із захисту тварин (зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на 3 континентах) FOUR PAWS («Чотири лапи»).

На Черкащині почався процес першого приєднання села до міста

На черговому засіданні сесії Канівської міської ради, депутати ухвалили рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району до Канівської міської територіальної громади».

Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

Працівників поліції привітали з професійним святом

Буденна служба Національної поліції - це готовність за будь-яких обставин прийти на допомогу тим, хто її потребує, захищати людей, боротися зі злочинністю. Сьогодення вимагає від працівників поліції відповідати високій планці очікувань людей, а рівень довіри населення до них є основним критерієм оцінки ефективності їх діяльності.

4 липня в залі засідань адмінбудинку Городищенської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.