Події

Проведено 32 сесію районної ради

12 грудня 2019 року відбулася чергова 32 сесія Городищенської районної ради, яку провів заступник голови районної ради Микола Панчишин.

В роботі сесії взяли участь виконуюча обов’язки першого заступника голови керівник апарату Городищенської районної державної адміністрації Людмила Пащенко, керівники районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ та закладів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації.

До відома депутатів районної ради!

У четвер, 12 грудня 2019 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 32 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

Звернення до підприємців міста Городище

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят міська рада звертається до підприємців міста з проханням оформити фасади, торгові зали та вітрини супермаркетів, магазинів і кафе, ресторанів, аптек та перукарень новорічними прикрасами та композиціями, штучними ялинками, дюралайтом (світловий шнур) та гірляндами.

Це не тільки створюватиме святковий настрій відвідувачам, а й сприятиме покращенню іміджу та рівню торговельно-побутового обслуговування в нашому місті.

Як діяти батькам у випадку булінгу?

Якщо ви дізналися, що вашу дитину цькують, або помітили певні ознаки того, що вона страждає від булінгу, поговоріть з дитиною та з’ясуйте у неї якнайбільше фактів і подробиць про заподіяну їй шкоду. Тут важливо відокремити факти від емоцій, хоча емоції в таких випадках, звісно, зашкалюють.

Варто відрізнити звичайний конфлікт від систематичного цькування, бо саме регулярне, повторюване знущання і є булінгом.

Студенти завітали до вогнеборців

І знову екскурсія в стінах Городищенської пожежної частини! 28 листопада рятувальники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області провели ще одну пізнавальну екскурсію для студентів Городищенського коледжу УНУС.

На початку зустрічі вогнеборці розповіли колегіантам про діяльність Служби порятунку та щоденну роботу, яку виконують рятувальники. Далі співробітники ДСНС продемонстрували студентам пожежні автомобілі, захисне спорядження, бойовий одяг бійців ДСНС та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей.

День Гідності і Свободи

21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Попрання законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців.

Обговорення формування переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городищенського району

Пропонуємо до розгляду та обговорення перелік об’єктів інфраструктури та автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городищенського району, на яких планується проведення ремонтних робіт у 2020 році. Сформований перелік розроблено на основі пропозицій, які надійшли від органів місцевого самоврядування та депутатів різних рівнів.

За попередніми даними ремонту підлягатиме два об’єкти в межах району з найбільш обґрунтованою потребою проведення.

Працівників та ветеранів сільського господарства Городищини привітали з професійним святом

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки, тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Час породжує нові проблеми і змінює умови господарювання на землі, але він не в силі змінити багатовікову традицію працьовитості, мудрості і терпіння сільських трударів.

Кредити на будь-які потреби!

Городищенська філія кредитної спілки «КредитСоюз» пропонує кредити на будь-які потреби,

а також запрошує відкрити вигідні депозити!

Звертайтеся за вдресою: м. Городище, вул. Миру, 54

Тел.: 0(234)2-44-04, (067)506-85-24

Шановні Городищани, трудівники агропромислового комплексу, дорогі земляки!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, яке увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам, які знають справжню ціну хлібу!