Події

Відбулася презентація студії арт-терапії "Світлодар"

Презентація студії арт-терапії «Світлодар» - відбулась! На базі В'язівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів створено та урочисто відкрито сучасний простір для творчості: проведення занять з танцювально-рухової терапії, декоративно-прикладної, драмотерапії, сімейної, казкової, музичної терапії, акварелетерапії. Студія – це результат конкурсу мікро-грантів у рамках проекту «Час діяти: проведення конкурсу ініціатив з метою розвитку сільських територій через партнерство місцевої влади, громади та бізнесу», який був організований Благодійним фондом "Урожай - громаді".

Щедрий урожай в "Урожаї"

Одночасно чотири окультури нині збирають на полях ТОВ "НВФ "Урожай" - кукурудзу, соняшник, сорго і сою. Незважаючи на те, що це досить складно як технологічно, так і організаційно, все виходить робити вчасно і оперативно.

Директор ТОВ "НВФ "Урожай" Олександр Воскобойнік розповів, що темпи збирання зернових на сьогоднішній день порівняно з минулим роком не падають, а от врожайність значно вища. Для прикладу, торік врожайність кукурудзи на підприємстві становила 6 т/га, а цього року показники вищі удвічі!

На Черкащині виявили плантацію канабісу на 4 мільйони

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу наркотиків виявили у Черкаській області масштабну плантацію конопель.

Оперативники спецслужби встановили, що насадження наркотичної рослини займало три гектари на території між двома лісосмугами у Чигиринському районі. Вартість виявленого канабісу за цінами «чорному ринку» становить майже чотири мільйони гривень.

Свято у Товсті

Свій день народження відсвяткувало село Товста, писемні відомості про яке збереглися з 1773 року. За легендою, назву населеному пункту дали чумаки, які їздили в Крим по сіль. Проїжджаючи повз село, вони зупинялися на околиці біля товстої липи для відпочинку. Змучені спрагою, козаки говорили: «Де та товста?», маючи на увазі липу. На святі, яке організувала сільська голова Галина Плахотня, зібралася вся громада.

Засідання комісії по розгляду звернень громадян

18 вересня в залі засідань Городищенської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Василя Скринника за участю заступника міського голови Олексія Кириченка, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Костянтина Філоненка, начальника відділу правового забезпечення та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації Олександра Пикала, головного спеціаліста відділу Алли Коваленко, спеціаліста управління агропромислов

Роз'яснили правила безпеки

Щоб добре знати, як діяти при виявленні підозрілих знахідок, які можуть виявитися вибухівками, та не допустити серйозних помилок, 21 вересня співробітники Городищенського РС Управління ДСНС у Черкаській області, «озброївшись» інформаційними листівками, вирушили в профілактичний рейд містом.

Черкащина посіла перше місце по створенню Центрів надання адміністративних послуг

Черкащина посіла перше місце в Україні по кількості проектів, які отримали шанс на підтримку Програмою «U-LEAD з Європою» створення на їх базі ЦНАП. Відомо, що 11 проектів черкаських громад можуть отримати матеріально-технічну, навчальну та консультаційну підтримку у створенні ЦНАПів вже цього року.

Відбулося засідання координаційної наради

17 вересня в залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Василя Скринника відбулося засідання координаційної наради.

Рятувальники провели урок безпеки для школярів

Співробітники Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області у рамках «Місячника безпеки життєдіяльності» провели відкритий уроки з безпеки для учнів місцевої загальноосвітньої школи № 3.

Аби діти мали краще уявлення про Службу порятунку, урок рятувальники розпочали із демонстрації відеофільму про роботу рятувальників. Далі співробітники ДСНС нагадали учням правила пожежної безпеки у побуті, розповідали, як діяти під час виникнення пожежі та при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Городищенська райдержадміністрація повідомляє, що в районі діє комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яка затверджена розпорядженням районної державної адміністрації № 183 від 03.08.2015 року.

Упродовж 2018 року відбулося 5 засідань комісії на яких розглядалися питання стану погашення заборгованості заробітної плати підприємствами, установами та організаціями району.