Події

Свято у Хлистунівці

Село Хлистунівка відзначило свій день народження. Неймовірне свято для громади влаштували сільський центр культури і справжня господиня, голова сільської ради Наталія Сенкевич. У цьому селі вже втретє мала нагоду побувати керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. І кожен приїзд запам’ятався як подіями, так і зустрічами з дуже хорошими та поважними людьми. Не так давно цій громаді Ірина Валеріївна допомагала з облаштуванням алеї Небесної Сотні, а сьогодні на честь свята вручила пані Наталі сертифікат на благоустрій населеного пункту.

У Черкасах відбудеться Форум "ГРАНТуємо зміни 4.0"

27 листопада у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації (вул. Б. Вишневецького, 17) відбудеться форум громадський організацій та ініціатив “ГРАНТуємо зміни 4.0”.

З Днем працівників сільського господарства України!

Шановні працівники сільського господарства району, ветерани галузі! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Городищина славетна прадавніми землеробськими традиціями, щирими та працьовитими людьми. Виконуючи високий обов’язок щодо формування продовольчого потенціалу держави, наші невтомні трударі щоденною копіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення економіки краю, покращення добробуту її жителів.

СБУ блокувала виготовлення документів-підробок

Співробітники Служби безпеки України блокували виготовлення підроблених документів для отримання іноземного громадянства та довгострокового виїзду до країн ЄС. Оперативники спецслужби встановили, що двоє жителів Полтави та Умані організували фіктивну фірму з оформлення фальшивої документації для можливості одержати закордонну візу або набути громадянства однієї з європейських країн. Потенційних клієнтів, зацікавлених у незаконному виїзді за кордон, ділки підшукували через мережу Інтернет.

У райдержадміністрації проведено комісію з питань захисту прав дитини

У районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

Ранкова пожежа у Городищі

11 листопада близько 08:00 год., в м. Городище, виникла пожежа в житловому будинку.

Вогнем знищено побутову електротехніку, меблі, будівельні матеріали, покрівлю та перекриття на площі 10 м.кв.

Пошкоджено покрівлю на площі 10 м.кв., перекриття на площі 20 м.кв.

Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї ДПРЧ.

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щороку 9 листопада в Україні відзначають Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. У районному Палаці культури ім. С.С.

Дитячі каруселі для Дирдина

На дитячому майданчику в селі Дирдин з'явилися новенькі дитячі каруселі. Їх встановили на прохання сільської ради і завдяки фінансової підтримки депутата обласної ради, директора Валявської філії "Урожаю" Валентина Галушка та керівника соціальних проектів МХП Ірини Ванникової. Каруселька сподобалася місцевій малечі.

Засуджено контрабандиста

На Черкащині за матеріалами СБУ засуджено контрабандиста історики-культурних цінностей. Правоохоронці встановили, що зловмисник організував вивезення з України до Італії предметів старовини.

Оперативники спецслужби у квітні цього року перехопили міжнародне поштове відправлення з предметами контрабанди. Під час огляду посилки було виявлено 11 монет часів Російської імперії, два срібні медальйони, натільний хрест та орден.

Вітання працівникам культури

У Всеукраїнський день працівників культури керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова мала приємну нагоду привітати зі сцени районного Будинку культури міста Городище усіх, завдяки кому наша культура процвітає та розвивається. Побажала, аби Господь дарував їм здоров’я та довгих років життя, а також, аби джерело натхнення ніколи не пересихало. Внесок цих людей у наші долі дійсно неоціненний, адже вони своєю творчістю не лише дарують радість людям, а й за допомогою культури борються за незалежність нашої держави.