Події

Садінститут плідно працює

У Городищенському районі керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова вже вдруге завітала до Мліївського інституту помології імені Левка Платоновича Симиренка. Свого часу була тут у музеї, а цього разу мала можливість познайомитися з його директором Володимиром Фільовим. Саме тут вивели найцінніші сорти яблунь, які стали гордістю та візитівкою України у світовому садівництві.

Зустріч з хорошими людьми

Під час робочої поїздки до Городищини керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала у ФАП села Буда-Орловецька, де зустрілася з його завідувачем Ольгою Гладкою. Працівники медичного закладу дуже зраділи візиту, адже Ірина Валеріївна привезла необхідне для них медичне обладнання. Пані Ольга розповіла, що їм буває важкувато працювати, адже є чималі проблеми з транспортним сполученням та, елементарно, з мобільним зв’язком.

Стратегія регіонального розвитку до 2027 року

На Черкащині розпочинається процес формування нової Стратегії регіонального розвитку - до 2027 року

Якою може стати наша область уже за декілька років?

Чому Черкащина стала пілотною з впровадження стратегії smart-спеціалізації – та у чому будуть її інноваційні особливості?

Які можливості доступу до коштів Європейського Союзу Черкащина може отримати завдяки новій Стратегії?

Кого буде залучено до процесу підготовки Стратегії?

Візит до школи Петропавлівки

У селі Петропавлівка Городищенського району керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала в навчально-виховний комплекс, директором якого є Олександр Бур’ян. Під час екскурсії навчальним закладом він розповів, що у школі на цей час навчається 55 діток, а в садочку є двадцять вихованців. Примітно те, що в НВК функціонує інклюзивний клас, такий необхідний для адаптації діток із особливими потребами в сучасному суспільстві.

Зустріч з колективом районного управління соцзахисту

Керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова мала приємну нагоду завітати в управління соціального захисту населення Городищенського району, начальником якого є Наталія Кириченко. Під час спілкування обговорили проблеми субсидій, а саме їх призначення та відсутність пенсійної бази в управлінні через зміну програмного забезпечення. Але, попри всі труднощі, управління працює і обслуговує жителів, які потребують соціального захисту, а таких – понад чотирнадцять тисяч.

Секс-насильство в Україні: вступило в дію нове законодавство

11 січня 2019 року набув чинності Закон України №2227-VIII «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами», який ухвалили ще 6 грудня 2017 року.

Змінили поняття сексуального насильства (статті 152, 153 Кримінального Кодексу України), які сформульовані з урахуванням Стамбульської конвенції.

Засідання Ради регіонального розвитку Городищенського району

8 січня в залі засідань адмінбудинку Городищенської райдержадміністрації відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Городищенського району. Відкрив засідання ради перший заступник голови Василь Скринник, який поінформував присутніх:

Спільними зусиллями ми зможемо попередити прояви тероризму!

Шановні жителі Черкащини!

З метою недопущення диверсій, терористичних актів та інших надзвичайних подій просимо Вас бути пильними!

Якщо у Ваше поле зору потрапили особи, які проявляють надмірний інтерес до небезпечних об'єктів, військових частин, а також залишені без нагляду підозрілі предмети, просимо терміново повідомляти за "гарячими лініями" телефонного зв'язку регіональних органів:

Служби безпеки України (0472) 37-92-44 або Національної поліції 102.

Спільними зусиллями ми зможемо попередити прояви тероризму!

Будьте обережні!

Статистика надзвичайних подій дуже тривожна. Упродовж тижня (з 1.01 по 8.01) в області зареєстровано 69 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. Ліквідовано 20 пожеж, тричі залучалися на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод, 9 разів рятувальники виїздили на проведення знезараження приміщень, де стався розлив ртуті. Допомога населенню надавалась 30 разів.

Ванникова: Дуже дякую за запрошення та чудові спогади!

Передсвятковий різдвяно-новорічний період – це час, коли люди вітають один одного і дарують подарунки. Але це ще й робочі поїздки та зустрічі, під час яких громадський діяч і керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова це поєднує.