Події

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 квітня голова Городищенської райдержадміністрації провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянули питання про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

Бізнес проявив соціальну відповідальність

Городищенська районна державна адміністрація інформує про надання благодійної допомоги (коштами та матеріалами), наданої суб’єктами господарювання на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Допомога надана наступними підприємствами та підприємцями, що здійснюють свою діяльність на території району:

МХП роздає своїм пайовикам 145 тисяч наборів насіння

Благодійний фонд «МХП – Громаді» відновлює забезпечення орендодавців агрохолдингу МХП якісним насінням овочевих культур у межах проєкту «Посій насіння з МХП».

Відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС

7 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Городищенської РДА Ігоря Ладнова. Розглянули питання про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

3 квітня голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянули питання про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255, та протоколу №14 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 03.04.2020 р. членами комісії було запроваджено ряд заходів на період карантину.

СБУ попередила незаконний експорт масок до Італії

На Черкащині Служба безпеки України блокувала механізм незаконного вивезення з країни масштабної партії заборонених урядом до експорту товарів протиепідемічного призначення. Оперативники спецслужби встановили, що місцевий житель, незважаючи на запроваджені обмеження через епідеміологічну ситуацію в Україні, налагодив поставки респіраторних масок в одну із країн ЄС. Правоохоронці перехопили чергове міжнародне поштове відправлення. Під час митного огляду було виявлено партію медичних масок.

Відвідайте сайт Городищенського інклюзивного центру

Городищенський інклюзивний центр функціонує з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Проведення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території Городищенського району визначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, структуру та персональний склад штабу. Проводиться ряд підготовчих заходів. Зокрема, затверджені основні алгоритми координації діяльності на випадок виявлення інфікованих людей. Визначені заклади, які можуть бути перепрофільовані для госпіталізації хворих та контактних осіб з метою обстеження і здійснення медичного нагляду та для тимчасового розміщення відповідного медичного персоналу.

Подарували медикам засоби захисту

Досвід країн, які широким фронтом протистоять пандемії коронавірусу, вказує наскільки важливим є забезпечення медичних працівників засобами захисту. Спеціальний протиаерозольний респіратор стає не менш важливим, ніж бронежилет на полі бою. Наразі в Україні вже 12 медиків захворіли на коронавірус. Рятуючи інших, вони самі наражаються на страшну небезпеку, адже щодня перебувають у зоні підвищеного ризику.

МХП перерахував 55 млн до загальнонаціонального фонду протидії коронавірусу

Найбільший український виробник курятини, агроіндустріальний холдинг МХП, виділив 55 млн грн для загальнонаціонального фонду з протидії коронавірусу.

Гроші будуть спрямовані на найнагальніші потреби: експрес-тести для діагностики коронавірусу, апарати штучної вентиляції легенів, засоби індивідуального захисту тощо. Розподілом коштів займуться фахівці Міністерства охорони здоров’я.

Фінансову допомогу було виділено в межах домовленостей між владою та представниками великого бізнесу, які було досягнуто під час зустрічі, організованої президентом 16 березня.