Події

Обговорення формування переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городищенського району

Пропонуємо до розгляду та обговорення перелік об’єктів інфраструктури та автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городищенського району, на яких планується проведення ремонтних робіт у 2020 році. Сформований перелік розроблено на основі пропозицій, які надійшли від органів місцевого самоврядування та депутатів різних рівнів.

За попередніми даними ремонту підлягатиме два об’єкти в межах району з найбільш обґрунтованою потребою проведення.

Працівників та ветеранів сільського господарства Городищини привітали з професійним святом

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки, тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Час породжує нові проблеми і змінює умови господарювання на землі, але він не в силі змінити багатовікову традицію працьовитості, мудрості і терпіння сільських трударів.

Кредити на будь-які потреби!

Городищенська філія кредитної спілки «КредитСоюз» пропонує кредити на будь-які потреби,

а також запрошує відкрити вигідні депозити!

Звертайтеся за вдресою: м. Городище, вул. Миру, 54

Тел.: 0(234)2-44-04, (067)506-85-24

Шановні Городищани, трудівники агропромислового комплексу, дорогі земляки!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, яке увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам, які знають справжню ціну хлібу!

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

28 жовтня в Україні відзначають офіційний День звільнення від фашистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних гітлерівських військ за межі території України. Тож нині виповнюється 75 років з часу вигнання окупантів. У Другій світовій війні взяли участь понад 60 країн світу, тоді як кількість жертв за різними оцінками сягає від 50 до 80 мільйонів осіб. Ця війна відома насамперед жахливими злочинами проти людяності та масовими вбивствами. 28 жовтня 1944 року територія України була остаточно визволена від загарбників.

Про порядок отримання дублікату документа про вищу освіту

Щоб отримати дублікат документа про вищу освіту та/або додатка до нього, треба подати письмову заву до вишу, який видав документ. Це можна зробити особисто або через уповноваженого представника.

Якщо заклад, де ви навчалися, реорганізували, то звернутися треба до його правонаступника. Йдеться про випадки приєднання, злиття чи ліквідації закладу вищої освіти (ЗВО).

Вийшла книга "Братство свічкарів"

Журналіст з Городища Володимир Чос видав нову книгу - художній роман "Братство свічкарів". Головні герої – Макарович, Данилович, Андрійович, Олексійович. Вони виготовляють свічки для місцевої церкви. Це люди різного віку, занять та професій. А свічки – їхнє громадське навантаження. Таємне братство існує 300 років, відколи козаки побудували тут церкву. За цей час свічкарі набули великі знання про заховані скарби, цілительство, минуле, сьогодення та навіть майбутнє. Багато разів свічкарі рятували місто і земляків від різних проблем.

Запрошує фінал чемпіонату ветеранів 40+

Городище приймає фінал чемпіонату області серед команд ветеранів спорту 40+! Матчі відбудуться у неділю 20 жовтня на стадіоні "Колос".

Об 12.00 год розпочнеться гра за третє місце: "Спартак-Колос" Золотоноша – "Ветеран" Тальне.

Об 14.00 год битва за перше місце між СК "Хімік" Черкаси – "Обрій-Ветеран" Умань.

Запрошуємо всіх любителів спорту на стадіон!

Черговий суд по вбивству Сергієнка

15 жовтня у Городищі відбудеться чергове судове засідання, що розглядає справу про вбивство корсунського журналіста і громадського діяча Василя Сергієнка. Початок засідання о 10.00 год.

Це перше за майже два місяці засідання суду, що вже випустив трьох з п`яти звинувачених під домашній арешт. Під вартою лишається лише кілер-рецидивист Вадим Воронков. Може бути навіть розгляд запобіжного заходу, оскільки кримінально-процесуальний кодекс дає право адвокатам у двомісячний термін ще раз звертатися за пом'якшенням запобіжного заходу.

Вшануймо пам'ять Героїв!

Шановні участники АТО, ООС, ваші родини та усі жителі Городищенського району!

Запрошуємо завтра 14 жовтня о 12.00 прийти і вшанувати пам'ять загиблих на цій війні.

Збір на площі Миру, потім відбудеться покладання квітів.

Ми нікого не забуваємо. Разом - до перемоги!