Події

До відома депутатів районної ради!

У четвер, 21 грудня 2017 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться чергова 18 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Городищенського району на 2018 рік.

2. Про районну Програму соціально-правового захисту дітей, забезпечення умов для дотримання державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування на 2018-2020 роки.

Найбільше хворіють на грип у Городищенському та Золотоніському районах

За 49-й тиждень (з 02.12 по 08.12.2017 року) в області захворіли 5355 осіб, що склало 0,4% від загальної кількості населення. З числа захворілих – 3673 дітей віком до 17 років (68,6%). Найбільше хворого населення у віковій категорії 5-14 років (32,0% від загальної захворюваності). Показник загальної захворюваності на 100 тис. населення склав 431,6. Про це «Новій Добі» повідомили у ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

У Черкасах відбулась презентація Платформи регіонального розвитку і партнерства

Презентація унікальної платформи, що консолідуватиме НГО Черкащини, відбулась у Черкасах 11 грудня. Ініціаторами безпрецедентного проекту виступили Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України).

Про результати другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

11 грудня 2017 року о 10.30 у адміністративному будинку Городищенської районної ради відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, на якому заслухались публічні презентації програм розвитку закладів на 1 та 5 років.

Керуючись нормами Закону України «Про культуру» конкурсною комісією було прийнято рішення про визнання переможцями конкурсного добору:

Наслідки негоди

Станом на 06:00 годину 12 грудня внаслідок несприятливих погодних умов та спрацювання систем захисту були відключені 183 трансформаторних підстанцій та порушено електропостачання 19 населених пунктів області (Городищенський, Звенигородський, Корсунь-Шевченківський, Золотоніський, Канівський, Катеринопільський та Уманський райони). Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області. Для відновлення електропостачання залучені аварійні бригади Обленерго.

10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини

Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Процес формування прав людини пройшов довгий шлях свого розвитку, тісно пов’язаний з історією розвитку суспільства. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.

Виїзний прийом керівника району в село Дирдин

7 грудня голова Городищенської райдержадміністрації Олексій Лавріненко здійснив особистий виїзний прийом громадян в село Дирдин.

Такі прийоми здійснюються з метою підтримання соціального діалогу, виявлення проблемних питань, вироблення стратегії щодо їх вирішення. Олексій Григорович зустрівся з сільським головою Миколою Петренком, з яким обговорили важливі та нагальні питання села.

На Черкащині співробітники СБУ затримали угруповання наркоторгівців

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали на Черкащині учасників організованого угруповання наркоторгівців.

Правоохоронці встановили, що троє зловмисників обладнали в одному з гаражних комплексів «склад» із наркотиками, який був оснащений системою відеонагляду та засобами посиленого захисту. У приміщенні наркоділки розфасовували та зберігали психотропи, які потім кур’єри збували замовникам.

Співробітники СБУ затримали організатора та двох спільників під час розфасовування чергової партії наркотиків.

Привітали з Днем Збройних Сил України працівників Хлистунівського кар’єроуправління

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Дата свята була встановлена постановою Верховної Ради на честь прийняття 6 грудня 1991 року закону "Про збройні сили України". У цей день привітання приймають службовці сухопутних і повітряних військ, військово-морських сил, службовці регулярної та контрактної армії, військові Державної прикордонної служби, внутрішніх військ, Державної служби надзвичайних ситуацій.

У Черкасах виступали проти продажу землі

Вчора 7 грудня в Черкасах на Соборній площі з ініціативи обласної організації асоціації фермерів та приватних землевласників України пройшли збори щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Приєдналися до акції також спілка товаровиробників, політсили, зокрема, «Батьківщина», Аграрна партія, партія ветеранів Афганістану тощо. Організатори нагадали, що захід доречний і в тому контексті, що саме цього дня Верховна Рада мала ухвалити Закон щодо продовження мораторію на продаж землі.