Події

Інформ-круїз

Вважається, що головні складові людського щастя, це міцна сім’я, цікава робота та можливість подорожувати. Щоб познайомити школярів з особливостями різних країн світу, нещодавно у відділі обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. В. Симиренка відбулося чергове засідання клубу «Інтелектуальна тусовка». Цього разу це був інформ-круїз «Дві Кореї – два світи». Були присутні школярі, педагоги Лариса Василина і Лариса Дигало. Провела цей змістовний захід провідний бібліотекар Вікторія Бідна.

Білозірська ОТГ першою в області починає проект скорочення часу на соцвиплати

У числі 39 ОТГ України, Білозірська громада увійшла до пілотного проекту Міністерства соціальної політики України з впровадження в ОТГ моделі адміністрування надання соціальних послуг із соціальної підтримки населення.

Український лідер з виробництва добрив та засобів захисту рослин отримав міжнародні сертифікати відповідності вимогам стандартів ІSO

Найбільший український виробник засобів захисту рослин і мікродобрив ТОВ "Фабрика агрохімікатів", що входить до ГК Ukravit, шляхом успішного проходження сертифікаційного аудиту виробництва, підтвердив відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSO в галузі менеджменту якості, охорони навколишнього середовища та охорони праці.

Для черкаських школярів створили унікальний проект, що перетворить їх на програмістів

30 черкаських школярів мають шанс ще у школі отримати основи затребуваних професій, здобувши навички професійного програмування. У Черкасах стартує унікальний проект #ITKIDS – спільна ініціатива об’єднання провідних ІТ-компаній регіону Cherkasy IT Cluster та Черкаського державного бізнес-коледжу. У рамках проекту, фахівці ІТ-компаній, викладачі та 4-курсники коледжу протягом 3 місяців безкоштовно навчатимуть черкаських 6-9-класників програмувати на Scratch та Python. Це мови програмування, оволодівши якими, можна створювати ігри, веб-додатки та інші програмні продукти.

Подбайте про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких!

Шановні городищани!

Якщо Ви турбуєтеся про своє здоров'я, якщо хочете допомогти своїм близьким - тоді ця інформація саме для Вас!

Повідомляємо, що сімейний лікар вищої категорії Олена Анатоліївна Рутковська з Києва, яка застосовує в своїй практиці Аналізатор Малихіна-Пулавського, приїздить до Черкас!

Зима не відступає!

В Україні знову тріщатимуть морози, йтиме сніг та ляпатиме дощ. Найближчими днями зберігатиметься плюсова температура вдень, на півдні буде навіть до 13 градусів тепла, а вночі - невеликі морози. Періодично йтиме дощ з мокрим снігом. Ближче до вихідних похолодає і йтиме сніг, але не скрізь. Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів Україну знову накриє дощами, подекуди й з мокрим снігом. Про це свідчить оперативна інформація Укргідрометцентру.

Обласний семінар директорів гімназій та ліцеїв

14 березня у Городищенському економічному ліцеї відбувся обласний семінар директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів на тему «Використання хмарних технологій в управлінні сучасним закладом освіти».

Відкрила семінар та ознайомила із планом проведення Світлана Чиркова, методист лабораторії розвитку освіти та педагогічних інновацій КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР». Начальник відділу освіти Городищенської РДА Микола Кирпатий привітав гостей та побажав плідної роботи.

Реалізація соціального проекту «Ми поруч»

На базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 13 березня був проведений семінар-тренінг для дружин та матерів учасників бойових дій АТО "Ми поруч". Участь у семінарі узяла начальник відділу організаційно-правової та кадрової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона.

Урожайна газета

Перший номер оновленого корпоративного видання "Урожаю" днями побачить світ. Газета поїде в кожну філію підприємства для понад 1500 співробітників. На сторінках розповідається про діяльність господарства, про успіхи та перспективи.

До Трускавця з "Урожаєм"

Побачити засніжені верхівки Карпат, пройти курс лікувальних фізпроцедур, попити цілющої мінеральної води і, зрештою, відпочити від буденних робочих клопотів разом із колегами…

Такий корпоративний відпочинок в одному із санаторіїв Трускавця для 260 співробітників підприємства ініціював директор «Урожаю» Олександр Воскобойнік.

Відпустку серед зими організували для працівників тваринницької філії «Нова» та для тих співробітників, хто контактує із агрохімікатами та міндобривами.