Події

Побачила світ нова книга про Городище

Журналіст і краєзнавець Володимир Чос видав чергову історичну книжку «Городище – рідне місто». Це наша місцева історія від найдавнішого часу і до сьогоднішніх днів. Написана на основі архівних документів та розповідей людей – свідків історичних подій. Тому це живий літопис нашого краю. З прадавніх часів тут живуть люди і кожне нове покоління залишає по собі важливий слід. Нам є чим пишатися, ми маємо про що розповісти іншим. Ця книга написана з вдячністю до минулого, з любов’ю до сьогодення і надією в майбутнє. Обсяг 368 сторінок. Надруковано 250 фотографій.

Долучіться до святині!

З благословення Високопреосвященійшого митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана у Черкаси на площу 700-річчя до храму Миколая Чудотворця (дерев'яна церква) УПЦ КП із 7 по 15 листопада буде привезена і виставлена велика святиня - ікона з часткою мощей Св .Вмч. Георгія Побідоносця.

Зустріч ікони відбудеться 7 листопада в Черкасах о 14:00 годині на площі 700-річчя біля храму Миколая Чудотворця (дерев'яна церква) Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Перед іконою будуть посв'ячені: іконки, масло, свічі, хусточки та вода.

Випалювання вугілля

2 жовтня у Городищі відбувся мітинг, на якому йшлося про незаконне випалювання деревного вугілля у селі Мліїв та про загрозу запустити запустити подібне виробництво у селі Хлистунівка. Про це у Facebook повідомив черкаський активіст Володимир Литвин, пише ВІККА.

За словами активіста, на обладнання немає ні паспортів, ні сертифікатів, ні гігієнічних висновків. Також виробництво не отримало дозвіл на розміщення реторт – вогнетривких посудин різних форм, у яку вміщують матеріали при їх нагріванні в промислових печах.

Увага! Допоможіть знайти людину!

15 жовтня 2017 року пішла з дому і не повернулася 81-річна Кісельова Світлана Арсентіївна, яка проживає по вулиці Некрасова, 8 міста Городища. Жінка хвора і втрачає пам’ять. Була одягнена в чорну куртку, хустинку та зимові чобітки. При собі мала картату торбину. Усіх, хто бачив зниклу, або може щось про неї повідомити - просимо повідомити рідних за телефоном: +380978898456.
Будемо вдячні за інформацію!

Утилізація батарейок

ТОВ "НВФ "УРОЖАЙ" стає ще більш дружнім до довкілля! Це засвідчує поява першої на підприємстві скриньки для збору використаних батарейок.

За ініціативи головного еколога "Урожаю" Андрія Осокіна тепер наше підприємство працює за концепцією "зеленого офіса" - використані батарейки не викидаєютьсі - їх збирають для подальшої утилізації.

ТОВ "НВФ "УРОЖАЙ" пропонує сільським громадам приєднатися до концепції "зеленого офісу" і встановити подібні скриньки в приміщеннях сільських рад,задля збереження екологічної чистоти нашого довкілля.

Лелеку, над яким познущалися люди, забрав до себе народний депутат Антон Яценко

Скалічений лелека, якому ніде було перебути зиму, відтепер оселиться удома у народного депутата України Антона Яценка. Птаха з відрубаною лапою і обривком мотузки на іншій, знайшла і почала виходжувати бабуся Зіна із Майданецького на Тальнівщині - проте залишити птаха на зиму вона не мала можливості. Дізнавшись про таку проблему, народний депутат вирішив забрати птаха жити до себе назовсім.

Цікава газета "Урожай - громаді"

Навіть в епоху бурхливого розвитку цифрових технологій друковане слово продовжує користуватися авторитетом. Газети читають, журналістам вірять, публікації формують суспільну думку. Персональні сайти або сторінки у соцмережах - це звичайно добре, дозволяє йти у ногу з часом. Але традиційну газету ніщо нездатне замінити. Їх не знищить комп'ютерний вірус, не зітре надруковану інформацію підступна атака хакерів. Тому газети були, є і будуть.

Пенсійна реформа - одне з головних питань координаційної наради

9 жовтня в залі засідань Городищенської райдержадміністрації відбулася чергова координаційна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко.

В Черкасах СБУ викрила на хабарі директора навчально-наукового центру

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі доцента одного із університетів Черкас, яка систематично вимагала та отримувала гроші від студентів.

Правоохоронці встановили, що директор навчально-наукового центру вимагала, зокрема, від одного із студентів дванадцять тисяч гривень за безперешкодну здачу екзаменаційної сесії.

Станьте донором – врятуйте життя!

10 жовтня до одного з відділеннь Городищенського територіального медичного об’єднання у вкрай тяжкому стані привезли 35-річну жінку, яка потребувала негайного переливання донорської крові. Ситуація ускладнювалася тим, що кров була потрібна у великій кількості, до того ж рідкісної групи. Звернулися за допомогою до медиків та усіх небайдужих громадян. Першими прийшли на допомогу і здали кров молодша медсестра Вікторія Кицу, завідувач хірургічним відділеннямСергій Бальвінський, жителі Городища Ольга Урда, Віталій Залозний, Сергій Колісник.