Суспільство

Громадське обговорення пропозицій з перейменування вулиць у м.Городище

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17.02.2016 м.Городище № 7

Про проведення громадського обговорення

Обікрав підприємство, на якому працював

До правоохоронців звернувся директор одного з приватних підприємств і розповів, що з машини, яка знаходиться на території фірми, викрадено дві акумуляторні батареї. Співробітники міліції опитали місцевих жителів та дізналися, що нещодавно один чоловік пропонував придбати акумулятори за заниженою ціною. Провівши ряд заходів по встановленню підозрюваного, правоохоронці з’ясували, що до вчинення кримінального правопорушення причетний 25-річний працівник даного підприємства. Чоловіка було запрошено до міліції для з’ясування всіх обставин.

Нові тарифи на електроенергію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики Постановою №749 від 23.05.2014 з 1 червня року затвердила нові тарифи на електроенергію, що відпускається населенню (див. таблицю, для збільшення зображення клікніть «розгорнути до повного розміру»).

Відтепер більшість городищан, що платили по 26 копійок за 1 кіловатт-годину, платитимуть майже 31 копійку. Підвищиться плата і для інших категорій населення.

Тарифи на електроенергію, що відпускається населенню

Патріотичні вихідні

9 травня у м. Городищі волонтерами було організовано Пробіг пам'яті. Учасники із національною символікою стартували на площі біля залізничного вокзалу, а фініш трикілометрової дистанції відбувся на площі Миру. Серед тих, хто відгукнувся на заклик були спортсмени різних видів: футболісти, дзюдоїсти, волейболісти, легкоатлети, а також люди, котрі не займаються спортом, але виявили бажання через пробіг показати свій патріотизм і заклик до миру та єдності.
Очікується, що подібні акції будуть продовжуватись і в майбутньому. Тож кожен мешканець міста зможе взяти у них участь.

Зробимо Городищину чистою!

12 квітня відбулася міська акція у рамках національного проекту «Зробимо Україну чистою». Не зважаючи на дощову погоду, двадцять ативістів-добровольців, не чекаючи команди зверху, як звикли це робити багато інших, вийшли на прибирання одного з лісових масивів.

Громадська організація “Громадянське об’єднання Городищан”

Події, що відбулися в Україні, старт яким дав Євромайдан, сколихнули кожного. Після поразок Помаранчевої революції, яка на той час була неминучою, сьогодні новий ковток свободи, надії і сподівання на омріяні більшістю населення переміни, які кожен пов’язує із справедливістю, рівністю перед законом, захищеністю, самореалізацією, добробутом.

Екологічна ініціатива дала перші результати!

За ці три короткі місяці, які минули з дати встановлення першого пункту, завдяки зусиллям свідомих громадян було досягнуто дуже позитивного результату. У різних пунктах прийому нашого міста було зібрано загалом понад 17 кілограм використаних елементів живлення. Це і пальчикові батарейки і акумулятори від телефонів і батарейки для годинників. А цей весь ядовитий непотріб міг би потрапити до ґрунту.

Екологічна Ініціатива з утилізації батарейок

Проблема захисту довкілля та його невпинне забруднення дуже гостро стоїть сьогодні у кожному куточку Землі і наша рідна Городищина не виключення. Погана екологія в кінці кінців призводить до стрімкого росту різноманітних захворювань.

Про це багато можна говорити, дискутувати, з розумним виразом обличчя кивати на досвід інших країн і зітхати про стан справ у нашій Вітчизні. І говорити можна безкінечно. Але краще замість будь-яких слів, мовчки взяти і зробити щось корисне, свій невеличкий внесок у справу, хоча б і маленького, та все ж таки, покращення сьогоденної ситуації.

Звернення до батьків

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкрай стурбована станом, що склалася з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!
Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Увага - бомби!

У випадку знаходження вибонебезпечних предметів (авіаційних бомб, снарядів, мін, гранат, патронів, тощо або незнайомих предметів) необхідно:

1.Позначити місце знаходження вибухонебезпечного предмета, огородити його, встановити добре видимий орієнтир, вивісити прапорці червоного кольору, якщо є можливість – виставити охорону.

2. Негайно повідомити у оперативно-рятувальну службу за телефоном 101.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО

брати вибухонебезпечний предмет в руки, переносити з місця на місце, кидати, класти у вогонь, тощо…