На постійну роботу потрібен юрист

Смілянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про вакансію «Головний спеціаліст відділу «Городищенське бюро правової допомоги» Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги».
Функціональні обов’язки:
- Регулярно розповсюджує інформацію у сфері захисту прав, свобод і законних інтересів громадян.
- Проводить тематичні семінари, лекції, зокрема у навчальних закладах, закладах позашкільної освіти, післядипломної освіти, підприємствах та ін.
- Здійснює особистий прийом та облік осіб, які звертаються до Бюро для отримання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги, роз'яснює положення законодавства у сфері безоплатної правової допомоги та порядок отримання такої допомоги.
- Розглядає звернення осіб про надання безоплатної первинної правової допомоги
- Надає правову інформацію, консультації і роз'яснення з правових питань.
- Забезпечує складення заяв, скарг та інших документів правового характеру.
- Забезпечує прийом заяв про надання безоплатної вторинної правової допомоги, їх реєстрацію та передання до відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами місцевого центру на паперових та/або електронних носіях, надає допомогу у складанні таких заяв.
- Збирає за встановленою формою статистичні дані про надання безоплатної правової допомоги, зокрема щодо кількості та категорій осіб, які звернулись по таку допомогу, а також щодо осіб, які скористались електронними сервісами Міністерства юстиції України, і передає їх відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури місцевого центру для узагальнення.
- Бере участь у підготовці довідкових, інформаційних, аналітичних, статистичних, звітних та інших матеріалів з питань, що належать до повноважень Бюро.

Кваліфікаційні вимоги.
Необхідно:
- Вільно володіти державною мовою;
- Мати вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня;
- Мати навички роботи на ПК, достатні для самостійного створення текстових документів, таблиць презентацій, використання правових довідкових систем та мережі інтернет;

Усім зацікавленим потенційним кандидатам прохання надсилати резюме на електронну адресу: horodyshchenske@legalaid.ck.ua

Тел. для довідок: (04734) 2-25-40

Категорія: