Послуги

Остерігайтесь махінатора-кидало Лялька Олександр

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ майстра по дереву (все може ) ЛЯЛЬКА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ із с.Старосілля Городищенського району Черкаської області. Робив у мене дерев'яні сходини по бетону: покрасив неякісно, пальці на красці, поцарапав дерево та інше. Набирає багато замовлень по роботі з деревом, потім спішить, робить неякісно, щоб не переробляти на зауваження замовника за власний рахунок тікає, кидає роботу на половині та ховається. Можить забрати ваші будматеріали та інше майно. Потім обіцяє ВСЕ зробити, тягне час і нічого не робить. Його телефон - 0983174086,0968790703.

Ремонт холодильників, пральних машин, мікрохвильових СВЧ-печей

Сервісний центр по ремонту побутової техніки, що у місті Корсунь-Шевченківський, пропонує ремонт холодильників, пральних машин-автоматів, мікрохвильових СВЧ-печей, електробойлерів, пилососів, швейних машин і т.п.Можливий виїзд наших фахівців в будь-які населені пункти. Ми працюємо без вихідних з 8 до 17 години, субота і неділя з 8 до 12 години. Наша адреса: м Корсунь-Шевченківський, вул.Свободи,13 (в минулому вул.Горького). Це вулиця від Універмагу до нової церкви в центрі міста. тел.098-608-71-15, або 04735-246-13. На всі роботи надається гарантія.

Массаж

Предлагаю услуги профессионального массажа.
-шейно-воротниковая зона
-спина
-общий массаж
-антицеллюлитный
-расслабляющий.
Побалуйте себя приятными моментами!!!
Запись по тел.098-224-87-88

Массаж

Один сеанс массажа приравнивается к 7-8 часам сна по мощности восстановительного воздействия на органы человека.Всего три шага до красоты и здоровья: найти время,выбрать массаж,наслаждаться. МАССАЖИ бывают разные,но их объединяет одно - ПОЛЬЗА! Побалуйте себя!
тел.098-224-87-88.

Візитки, листівки, банери

Редакція газети "Вісник Городищини" пропонує поліграфічні послуги!

Звертайтеся в редакцію або за телефоном 2-07-73.

Також приймаємо замовлення та надсилаємо ескізи продукції на E-mail: 1viz@ukr.net

До уваги жителів міста Городища та Городищенського району!

08 листопада 2016 року у приміщенні Городищенського бюро правової допомоги консультування громадян з правових питань проводитиме в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Свіренюк О.О.
Адреса бюро: м. Городище, вул. Миру, 114 (2 поверх), тел.: (04734) 2-25-40.

Послуги з перевезення тварин

Компанія "Живий Експрес" пропонує свої послуги з перевезення тварин:
- Собак
- Котів
- Птахів
- Риб
- Коней
- Екзотичних тварин
Ми доставимо Ваших вихованців швидко і надійно по Україні, в Росію, Європу та в інших напрямках.
Оформляємо документи для вивезення тварин.Великий вибiр послуг для дистацийноi купiвлi та продажу тварин: фiнансова безпека угоди, незалежний ветеринарний огляд, оренда транспортних боксiв та iн. Особлива пропозицiя для подорожуючих з тваринами авiатранспортом.