Збагатились відомостями з історії рідної мови, історії, читали вірші

Як відомо, щороку 9 листопада в Україні відзначається День української мови і писемності. 25 жовтня у читальній залі дитячої бібліотеки відбулась чергова зустріч учасників літературно – мистецького об’єднання «Натхнення», яке діє при районному Палаці культури імені С.С.Гулака-Артемовського, яка була присвячена цій даті. В ній взяли участь поети Анатолій Гладкий, Ольга Буртова, Галина Дмітрінцова, Олександр Козубенко, Світлана Корнієвська, Олег Покась, Анатолій Рева, Світлана Романенко, Олександр Ткаченко, Надія Шумило, Ольга Щекочіхіна і директор музею Семена Гулака-Артемовського Алла Сухорученко.
В зустрічі взяли участь також працівники районної бібліотеки імені В.Л.Симиренка. Вони підготували цікавий усний журнал «Слова Господню мають силу, у них – любов тисячоліть», в якому йшлося про історію виникнення першої писемної пам’ятки українського народу «Повісті временних літ», про її творця Нестора Літописця, про бібліотеку Ярослава Мудрого. Гостей культосвітнього закладу було ознайомлено із окремими сторінками особистого життя видатних діячів вітчизняної історії, зокрема доньки Ярослава Мудрого Анни, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. Присутніх поінформовано про історію виникнення рідної мови, про її поширення на теренах Київської Русі, про місце в світі.
А потім перед друзями по перу виступив кожний із учасників літературно-мистецького об’єднання, ознайомивши їх із власним творчим поетичним доробком за останній час. Також відбулося цікаве та приємне для всіх спілкування.
В роботі літературно - мистецького об’єднання взяла участь та виступила завідувач сектору культури райдержадміністрації Наталія Салій.
Вели захід директор центральної районної бібліотеки імені В.Л.Симиренка Тамара Лисенко та бібліотекар ЦРБ Тетяна Заболотня.
Анатолій Семененко,
провідний методист РПК,
керівник літературно-мистецького об’єднання «Натхнення»Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.