Поїздка в Канів

В суботу 25 листопада учасники Городищенського літературно-мистецького об’єднання, були в славному місті Каневі. Цей день був насичений подіями і зустрічами. Разом з членами Національної спілки письменників України поклали квіти до пам’ятних знаків жертвам Голодомору. Піднялися до могили Тараса Григоровича Шевченка, поклали квіти і в музеї брали участь в ювілейному засіданні присвяченому 45 річниці створення Черкаського відділення Національної спілки письменників України. До речі, до створення Черкаського відділення чимало доклав зусиль письменник Іван Ле, який довгий час проживав в Городищі, письменницькі традиції продовжуються, і тепер уже ми підтримуємо творчу спілку.
Безперечно, що світлини і скільки б їх не було не зможуть передати атмосферу, і настрій який панував під час проведення заходів на яких ми були присутні.
Городищенська делегація була в складі - Тичка Олексія члена НСПУ, голови Городищенського мистецького об’єднання Семененка Анатолія, Світлани Корнієвської і подружжя Шумило Андрія, і Надії.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.