Христос Народився!

Дорогі брати і сестри, щиросердечно вітаю Вас із радісним святом Різдва Христового та прийдешнім Новим 2019 роком! Більше як дві тисячі років відділяють наше сьогодення від Різдва Христового, але багатолітня відстань не зменшує значення цієї таємничої та величної події, яка змінила весь світ, «Бо в місті Давидовому нині народився нам Спаситель, Котрий є Христос і Господь» (Лк. 2.10-11).

Святкуючи кожного року Різдво Христове, ми знову і знову нагадуємо собі, що повинні пробудитися від гріховного сну і, разом з біблійними пастухами, поспішати до духовного Віфлеєму (храму), щоб достойно зустріти Бога, Який втілюється ради нашого спасіння. Ми віримо, що у день Різдва Христового збуваються мрії та сподівання. А найбільшим бажанням нашого народу є мир і єднання. Сьогодні надзвичайно важливо щоб ця віра була в серці кожного з нас, а всі дії спрямовані на добрі вчинки.

Дорогі у Христі брати і сестри, ми з Вами стали свідками народження Православної Церкви України, визнаної світовим Православ’ям. Позаду багатостолітній період існування нашої Церкви у статусі частини інших великих Церков, попереду – розбудова такої довгоочікуваної Української Православної Церкви. І як сказав новообраний предстоятель Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній: «Наші двері відкриті для усіх»! Як же хочеться, щоб проявили єдність усі віряни і громади не тільки нашого району, але й усієї України.

У ці святкові дні бажаю усім жителям нашого краю міцного здоров’я, різдвяної радості, душевного спокою і добра. Нехай новонароджений Богомладенець знову і знову посилає нам Свої безмірні ласки та щедроти, підкріплює наші серця непохитною вірою, впевненою надією та безмежною любов’ю. А Вифлиємська зірка, яка вказала мудрецям дорогу до новонародженого Спасителя, нехай усім нам освітлює та вказує шлях до спасіння та вічного життя!
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Протоієрей Миколай МОХНАЦЬКИЙ,
настоятель Городищенського храму Спаса-Преображення Української Православної ЦерквиДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.