Коли зло не карається – воно стає нормою

Якщо, не дай Бог, ця влада на Україні залишиться (а все говорить за те, що братки прийшли всерйоз і надовго), зло, як ракова пухлина, проникне в кожну клітину суспільства, в кожний колектив. Україна перетвориться на суцільну Врадіївку (село на Миколаївщині), де злочини чинили правоохоронці, а судили потім за це невинних людей. При цьому катуванням добивалися від них зізнань. Якщо по оцінках експертів зараз у в’язницях сидить близько третини невинних людей, то що буде через 5-10 років не важко спрогнозувати.

І коли вже ваші діти чи онуки нізащо будуть відбувати покарання, будуть їх безпідставно бити, забирати бізнес чи чинити інше свавілля – тоді вони вас запитають: «А де ти, батьку, був, як ти міг допустити цих бандитів до влади?» Важко буде відповідати, а доведеться багатьом пояснювати, що сидів тихенько за власним парканом і співчував мітингувальникам на Майдані. Чи може вірив брехливим телеканалам, що на Майдані стоять люди за гроші, ще й засуджував їх. Якщо й досі хтось в це вірить, задайте собі просте питання: «В Януковича та його сім’ї грошей не міряно, чому він не виведе мільйон людей на свій захист?» Все що він зміг, це вивести декілька тисяч бюджетників та платних найманців на свій Антимайдан (інтерв’ю з якими про платність потім показали деякі ЗМІ, як з учасниками Євромайдану).

Не все міряється грішми. На Майдані стоять і мерзнуть люди вже не стільки за євроінтеграцію, як за ідею, щоби мирним протестом захистити свою честь і гідність. Вимагають покарати зло і не допустити, щоб завтра нізащо били їхніх (і ваших теж!) дітей та онуків.

Під час виборів президент Янукович багато чого обіцяв:

- «Почую кожного!», - мільйони людей вийшли на Майдан, а він їх не чує і не рахується з ними.

- «Покращення вже сьогодні» - для себе, своїх синів, «сім’ї» - так. За 9 останніх місяців 2013 року статки сина Януковича Олександра збільшилися втроє і досягли 518 мільйонів доларів. В той час як у більшості населення України добробут погіршився.

- «Бути гарантом Конституції». Винних у побитті студентів 30 листопада 2013 року не знайдено і не покарано. Голосуванням депутатів від партії регіонів та комуністів 16 січня 2014 року в парламенті прийняті закони, які перетворюють Україну в поліцейську державу, знищують свободу слова та демократію. І президент вже підписав ці закони, тим самим підтвердив, що він вже не є гарантом Конституції.

Ми всі працюємо, відриваючи кошти від своїх зарплат сплачуємо податки в бюджет і тим самим утримуємо президента, міністрів, чиновників, беркутівців. І за все це маємо терпіти від них наругу? Бюджет розкрадається, «беркути» б’ють людей кийками, ногами, як кажуть «нашим салом та й по нашій шкірі».
Тоді постають питання - для чого нам така влада, такий парламент і президент?

Чому ми не можемо побудувати нормальну цивілізовану державу, в якій всі будуть рівні перед законом, в якій нашим дітям і онукам буде жити вільно і комфортно?
Можна все зробити, потрібно тільки усім разом прагнути цього, не чекати, що хтось прийде і зробить щось замість нас. Страйкувати, виходити на вулиці і вимагати від влади змін, поборюючи в собі страх і байдужість.
Прийшла пора діяти, боротися за своє майбутнє і майбутнє України!

М. Малишко
м. Городище, Черкаської області.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.