Літературно-мистецькі події

День народження Семена Гулака-Артемовського

Сьогодні (16. 02.18) в Городищі святкували 205 річницю з дня народження нашого земляка, батька першої української опери, співака і композитора Семена Гулака-Артемовського. Долучилася до свята і учасники Городищенського літературно-мистецького об'єднання.

День народження Самена Гулака-Артемовського

Сьогодні (16. 02.18) в Городищі святкували 205 річницю з дня народження нашого земляка, батька першої української опери, співака і композитора Семена Гулака-Артемовського. Долучилася до свята і учасники Городищенського літературно-мистецького об'єднання.

Презентація збірки

м. Городище в суботу 27.01. 2018 року в приміщенні майстерні художника Олекси Близнюка, відбулася презентація третьої збірки віршів «Ілюзії ранньої осені» Олексія Тичка. Без зайвого офіціозу, на презентації були присутні ті, хто дійсно цінує живе слово, поезію. Чудова творча атмосфера майстерні художника, все щиро і по-домашньому. Дякую всім, натхнення!
Дякую, художнику Олексі Близнюку за гостинний прийом!

Поїздка в Канів

В суботу 25 листопада учасники Городищенського літературно-мистецького об’єднання, були в славному місті Каневі. Цей день був насичений подіями і зустрічами. Разом з членами Національної спілки письменників України поклали квіти до пам’ятних знаків жертвам Голодомору. Піднялися до могили Тараса Григоровича Шевченка, поклали квіти і в музеї брали участь в ювілейному засіданні присвяченому 45 річниці створення Черкаського відділення Національної спілки письменників України.

Збагатились відомостями з історії рідної мови, історії, читали вірші

Як відомо, щороку 9 листопада в Україні відзначається День української мови і писемності. 25 жовтня у читальній залі дитячої бібліотеки відбулась чергова зустріч учасників літературно – мистецького об’єднання «Натхнення», яке діє при районному Палаці культури імені С.С.Гулака-Артемовського, яка була присвячена цій даті.

Шe.Fest 2017

12-13 серпня в с. Моринці Звенигородського району Черкаської області відбувся фестиваль Тараса Шевченка «Шe.Fest 2017». На ньому побували учасники Городищенського літературно - мистецького об’єднання «Натхнення», а саме: подружжя Андрій і Надія Шумило, Світлана Корнієвська, Алла Сухорученко і Діана Устенко. Там до них приєднався давній друг нашого літературного об’єднання, член НСПУ, поет Сергій Ткаченко.

Краса врятує світ

29. 07.2017 року в м. Городище відбувся концерт «Третє бажання Хотабичу». Спочатку планувалося провести захід на літній площадці, біля Палацу культури, але, в зв’язку з нестабільними погодними умовами провели під дахом палацу. Місце проведення не вплинуло на сценарій концерту. Колектив «Дезері» під керуванням Христини Биби зачарував глядачів екзотичним, східним танцем. Пластика тіла, грація, вишукані костюми танцівниць нікого в залі не залишили байдужим, показали своє уміння і гості нашого міста, а саме: Марина Якименко з Черкас і Анастасія Коваль зі Сміли.

Товмач 2017

Хто куди, а ми, учасники Городищенського літературно-мистецького об’єднання, а саме: Олексій Тичко, Світлана Корнієвська, Олександр Щепак і подружжя Шумило Андрій і Надія у суботу 24.06.2017 поїхали в Шполянський район, в село Товмач. Там святкували 120-річчя з дня народження героя визвольних змагань, отамана Холодного Яру 1917-1922 років Івана Макаровича Лютого-Лютенка (псевдо Іван Ґонта). І, до речі, в цьому селі також народився Іван Чорноусенко, прообраз героя роману Василя Шкляра «Чорний ворон». А ще, 23. 06. 2017 року в п’ятницю там урочисто відкрили пам’ятник–погруддя Т.

Вуличні музиканти

Колись часто бував у Львові, там вуличними музикантами нікого не здивуєш. Одинокі гітаристи і скрипалі навіть цілі оркестри в центрі міста, і на старих вузеньких вулицях грають, співають. Вдень і до пізнього вечора лунає музика різних напрямків і стилів, завжди оточені увагою глядачів-слухачів. Ну що Львів, тож культурна столиця України, а для Городища все таки це приємна дивина. Побажаємо музикантам успіху, нехай їм все вдається!