Олексій Тичко

Олексій Миколайович Тичко - український поет, поет-пісняр, кліпмейкер, член Національної спілки письменників України. Народився 6 липня 1961 року в м. Городищі Черкаської області, там він проживає і зараз. Освіта середня спеціальна.
Творчий шлях розпочав у 44 роки. Автор сайту "Натхнення", де нині зареєстровано більше 160 творців сучасної української культури.В 2011 році вийшла перша поетична збірка "Міжсезоння" (м. Черкаси). Друга збірка "Нерозгадані сни" була надрукована в 2013 року в м. Кременчук.
Долучався до створення тринадцяти колективних збірок, друкував вірші в газетах, журналах, часописах. Олексій Тичко створив близько 300 віршів на філософську, любовну, а також громадянську тематику.
Автор тридцяти пісень, які виконуються на професійній і аматорській сцені. Неодноразовий переможець різних літературних конкурсів, які проводяться в мережі Інтернет. Олексій Тичко, також відомий як кліпмейкер, в його творчому доробку близько 100 кліпів.

Євдокія

ЄВДОКІЯ
Запах ладану, чорна труна, монотонний речитатив батюшки, що читав молитви, в деяких місцях переходячи на спів, і тоді три немолоді жінки з півчої допомагали йому. Похорон - сумна подія. Родичі, здебільшого похилого віку - спокійні, на їх лицях тінь печалі була присутня, але якась життєва філософія і розуміння того, що ми тут тільки гості, не дозволяла плакати навзрид. За свій довгий вік вони уже багатьох похоронили - близьких і далеких. А зараз стояли біля труни і поглядом прощалися з покійницею.

Митець і лелеки

14.08.2018 року, в майстерні художника Олекси Близнюка відбулася презентація фільму "Митець і лелеки". Автор ідеї, зйомка і монтаж Олексія Тичка. Як завжди нас підтримали своєю присутністю друзі зі Сміли, члени НСПУ Володимир Ткаченко, Ігор Коваленко і Лілія Блискавиця, а також друзі з Корсунь-Шевченківського Лариса Іванова, Людмила Бистрова -Дробот, Леонід Дробот і художник Сергій Зирянов з дружиною, а також на презентацію прийшли друзі і колеги Олекси Близнюка, які проживають в місті Городищі. Все було чудово!

Яблуневий садЯблука солодкі, білі і червоні,
Падають дозрілі у густу траву.
Хоч одне впіймаю на свою долоню,
Дивний стан нахлинув - сон чи наяву?
Плід в моїх долонях, яблуко пізнання,
Істину шукаю не знайду ніяк.
З дерева Едему врожаї останні,
Непотрібні людям навіть за мідяк.
Сад, старі дерева, бур'янові хащі,
Смак мого дитинства, дідові сорти.
За гріхи великі наші і не наші,
Помирають села, дворища, хати.

Поетичний куліш біля Татарки.

Не вперше ми зібралися в майстерні художника Олекси Близнюка, радує те, що нас стає все більше і більше. На цей раз приїхали члени НСПУ зі Сміли Володимир Ткаченко і Ігор Коваленко, а також були гості з Корсунь-Шевченківського: поетеса Лариса Іванова і поетеса, журналістка Людмила Бистрова-Дробот. З’їхалися друзі, привітати мене зі званням лауреата міжнародної премії імені Пантелеймона Куліша, не так важливо звання і нагороди, важливо, що зібралися під одним дахом люди однієї крові, ті що розуміють один одного.